Glos-A New Magic Girl in Hogwarts -1.kapitola-Cesta vlakem

29. října 2012 v 17:59 | Brunetka |  Glosy
Dobrá zpráva sehnala jsem si kýbl, takže můžu pokračovat v glosování. A taky jsem si změnila barvu písma na zelenou.

Bylo 1.září a Sarah jela se svými rodiči na nádraží King Cross.(zas ty mezery se na to můžu....)Měla na sobě modrou košili,džínovou sukni a kozačky.Když vystupovala z auta,nohy se jí začaly klepat nervozitou.Ale vykročila svůdně.(kdyby zakopla a rozbila by si držku tak bych měla slušnej výtlem) Paní Edithonová se na ní konejšivě podívala.
"Neboj zlato,to zvládneš."
Sarah se na mámu podívala,jakoby ji viděla poprvé a přikývla.Vytáhla si z kufru svoje čtyři kufříky,jeden kosmetický kufříček a klec s kocourem jménem Max (chudák kocour, strkat ho do klece).
Když celá rodina došla mezi regál 9 a 10,tak Sarah začala mít slzy na krajíčku.Pan Edith ji obejmul (a strčil ji pod právě přijíždějící vlak).
"Když ti to tam vůbec nepůjde a nebude ti to vyhovovat,pošly(kdo pošel Mařena?) sovu a my si pro tebe dojedem,"řekl Pan Edith.
"Myslím,že to nebude třeba.Já to zvládnu" usmála se poprvé Sarah.
Paní Edithonová jí ještě vlepila pusu na tvář a ještě dodala:
"Tak hlavně ať se ti tam moc líbí a pozor na kluky.Znáš se přece."
"Ale mami!"
"Dělala jsem si legraci.Tak zlom (si) vaz!"
Sarah jim ještě zamávala,nadýchla se a prudce se rozeběhla mezi regál 3 a 4 (začínám se ztrácet, nejdřív došli k devítce a desítce, a teď běží proti čtyřce a trojc. Mařena se umí teleportovat? no tak či tak by se měla v nejbližší chvíli rozplácnout o zeď) a už viděla vlak,který ji měl odvézt na hrad Bradavice (pro tebe zlato jsem zařídila spešl vlak, který tě odveze někde hooooooodně daleko).Do nové školy,kde bude trávit celý rok mezi úplně cizími lidmi.(ach ta chudinka)
Už když vcházela do vlaku,tak všechny klučičí pohledy padaly na ni(A na mně se zapomnělo?),ale i holčičí z kterých bylo vidět "Děvčata,přijela hraběnka."(Stějně si sedne vedle Harryho)
Nakonec si našla místo vedle dvou chlapců a jedné dívky.
"Ahoj,ty jsi nová viď?"usmál se na ni roztomilý černovlasý kluk s brýlemi na nose.(omluvte mě, ale jdu si hledat místo jako věštkyně)
"Ano,jsem."
"A jak se jmenuješ?"zeptal se pihovatý zrzatý kluk.
"Já jsem Sarah Edithonová a vy?"
"Já Ron Weasley,tohle je Hermiona Grangerová a tamto je Harry Potter."
"Ty jsi Harry Potter?Potter?Fakt?"(ne já jsem Draco Malfoy odpověděl jí a sundal si paruku a brýle)
Harry přikývl.A Sarah se zasekla a v duchu si říkala:"nevzala si mámina kamarádka náhodou nějakého Pottera?Asi ne,určitě se mýlím.Ale co když se nepletu.Určitě jo.Nesmím na tu věc vůbec myslet.Musím zapomenout na to tajemství,které mě dusí už pár let."
A než dojeli do Bradavic,Hermiona vykřikla (bože blíží se sem nějaká holka a tváří se že tě chce vyhodí z vlaku) .
"Za chvíli jsme tam.Musíme se převléct do hábitů."
A jak tu větu dořekla,všichni čtyři tak udělali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama