Glos-A New Magic Girl in Hogwarts -5.kapitola-Hoření hábitu

30. října 2012 v 17:32 | Brunetka |  Glosy
Ahoj,
jak můžete vidět do glosování jsem se zažrala a tak doufám, že tohleto doglosuju a budu mít klid :D
Tady to je:

Čas utíkal jako o závod a už byl konec října.Za tu chvíli se v Bradavicích změnilo hodně věcí.Sarah,Samantha a Adriana se staly nejlepší kamarádky,Cedrik se rozešel s Cho a začal usilovat o Sarah,ale ona ho odmítala,protože v půli září se dozvěděla,že chodí s Cho,mezi Samanthou a Kevinem panovalo zvláštní napětí a ohledně Erika a Adriany vlálo opojení lásky a dívky z kočičí 3 (z podtextu jsem usoudila, že jsou to ty tři holky. které potkala ve vlaku) měly vztek,že si Cedrikova parta nevšímá jich a stále nechápali Erika a Kevina,jak se mohly zahazovat se Samanthou a Adrianou.
*******************************************************************************************
Bylo 30.října a Sarah,Samantha a Adriana vcházeli do učebny,kde je čekala hodina věštění.
"To zase bude otrava,(co má autorka s těma čárkama?)"zahudrovala (tak ona se nám proměnila v krocana?) Sarah.
"Já to nechápu,proč jí nevyhoděj(mohli by vyhodit tebe... z okna).Ta babizna věští stejně samé blbosti.Třeba ve 3.třídě vyvěštila Harrymu smrt a nic,"dodala Samantha..(Nevíš něco o těch dvou tečkách?)
"Vždyť znáte Brumbála.Je pravda,že je fakt hodně dobrý ředitel,neznám lepšího,ale někdy mi přijde hrozně naivní!"řekla Adriana.
"Děvčata už jde.Tak se všechny tvařte,že vás to moc zajímá,ať nedostaneme trest jako minule!"přikázala Samantha a dívky přikývly.
Když skončila hodina a všichni odcházeli někdo zezadu chytil Adrianu za rameno.Byl to Erik.A když se na něj Adriana podívala,všimla si,že dneska mu to moc sluší.(důležitá informace, bez které by se celá povídka zhroutila)
"Můžu s tebou mluvit?"zeptal se.
"No,víš,ehm......"
"My na tebe počkáme ve společenské místnosti,že Samantho?"šťouchla ji Sarah do boku.
"Jo,jo.Počkáme na tebe tam.Tak zatím,"zavolá Samantha na Adrianu a společně se Sarah odešly.
"Tak o čem si chtěl se mnou mluvit?"zeptala se.
"O nás dvou."řekl Erik
"Už jsme o tom mluvili několikrát.Koukni se kolem sebe,kolik je na škole pěkných holek."
"Na jednu zrovna koukám."(wow ten kluk musí bejt blbej)
"Eriku,já mluvím vážně."
"Ale já taky."
"Já s tebou být nemůžu,protože nechci aby jsi si to později vyčítal."
"Proč bych měl?"
"No...třeba uvidíš hezkou holku a budeš litovat,že ji nemůžeš sbalit z důvodu,že chodíš s holkou a ještě s takovou ošklivou."
"Ty nejsi ošklivá."
"Jsem."
"Nejsi."
"Jsem a basta.(Dialog za všechny prachy)Ty si myslíš,že mě pořád baví poslouchat ty kecy kočičí 3,jak jsem ošklivá a,že by Erik potřeboval dost silný brýle,protože špatně vidí."
"Na ty se vykašly.To jsou krávy."
"Jenže pěkné krávy." (ne ty jseš pěkná kráva)
"Promiň,ale nevím kdo by potřeboval brýle.Bez urážky,ale to bych se radši líbal s profesorkou McGonagallovou(ble) než s některou z nich."
"Ale...."
Erik jí přiloží prst na rty a dodá:"Už nic neříkej."( nebo omdlím z toho smradu co ti jde z huby)
Přítáhne si jí k sobě a dlouze se na ní podívá.Nakloní se k ní a pomalu směřuje k jejím rtům.Adriana si uvědomí,že ho může teďka zastavit,aby ji nechal,ale uvědomí si,že chce aby taky líbal její rty.Když jsou jejich rty skoro u sebe tak se jemně políbějí a Adriana pomalu otvírá pusu a Erik tam vjede svým jazykem do jejích úst.(asi zase začnu mlátit hlavou o zeď) Adriana mu pomalu začne roztávat v náručí a Erik si vychutnává její polibky.A takhle se spolu líbají asi pět minut.(s tím mlácením hlavou o stěnu to zase tak dobrý nápad nebyl)
*****************************************************************************************************************
"Byl by z nich hezký páreček co,"usměje se Samantha.
"Krásný?"Přímo dokonalý.A z tebe a Kevina taky," šťouchne z legrace Sarah Samanthu.
"Co?"zakření se Samantha.
"Nedělej,že jsi neslyšela.Ty vaše hádky jsou čím dál roztomilejší.A víš co se říká: Co se škádlívá,to se rádo mívá.(páni ona umí rýmovat? Tak MS nejsou zas tak hloupé................Bazinga!)"
"Jenomže mě a Kevina se to netýká.Spíš ty a Diggory by znělo líp."
"Moc vtipný.Cedrik a já?Hloupost.Nemožné a .....
Dívky přerušily hlasy.Ženské hlasy(trapná snaha autorky naznačit, že už několkrát propadly),které se k nim blížily.Kočičí 3.Tvořili(tak oni jsou to kluci?) jí 2 blondýny a jedna bruneta.Menší blondýna se jmenovala Viola,se setříhanými vlasy Theresa a bruneta Lusie(tahle Mary Sue nemá debilní jméno, ale její nepřátelé ano, tohleto je ojedinělý případ).Sarah měla potěšení se s něma setkat ve vlaku.A podle doslechu měli každá poměr s někým z Cedrikovi party.(a oni jsou gayové, tak už vím proč se Cedrikovi Sarah tolik líbila, někdo by mu mohl říct, že Sarah jen vypadá jako transka)Theresa se snažila o Erika,ale marně.Lusie se s kevinem(velké písmeno by autorku nezabilo) během první schůzky vyspala(čichám čichám snahu udělat z toho chuďátka holku co jde s každým) a pak jí dal kopačky a Viola soupeřila s Cho o Cedrika,ale nakonec prohrála.Takový byl průběh kočičí 3 a kočičí si říkaly z důvodu,že byly opravdu nejkrásnější na škole a 3,protože byly tři(fakt díky za objasnění to by mě fakt nenapadlo).
"Teda Samantho.Po(d) tím tvým hustým obočím by se schoval každý,"zachechtá se Viola."A tvoje vlasy,jsou dneska mastnější než olej."dodá ještě.
"To byla hustá hláška,"pochválí Lusii kamarádku.(chudák holka, je vám jasné, že buď autorka neumí psát, nebo se její jméno v druhém pádu vyslovuje Lusíííííííí)
"Adriana taky není vůbec hezká.Ty její tlusté brýle a ty beďary ji svítí na dálku.No fúj.Nechápu Erika.Přotim takového hezounka bych si opečovávala,"žárlivě zvolá (je to za potřebí když je naše Maruška nahluchlá)Theresa.
"Jsou to prostě jedním slovem ošklivky,"a všechny tři se začnou smát.
"To už by stačilo.Laskavě si dejte odchod,(začínám z ní mít strach co jim udělá? Zasype je trapnými hláškami?)"řekne naštvaně Sarah.
"Ty si myslíš,že nám budeš poroučet,"vyjede na ni Lusie.
"Odšoupejte(asi nové slovo) svoje zadky do tramtárie a už se nevracejte.A už nikdy nechci slyšet,jak urážíte moje kamarádky."
"Jinak co?"nevinně se zeptá Viola a vylije na Samanthu fialovou barvu (tak to už začíná být osobní. Jinak by mě zajímalo kde ji vzala) a na to se dívky znova zasmějou.
Sarah si stoupne z pohovky a vytáhne hůlku a namíří ji na Violu a zakřičí:LA-CARNO-IN-FLAR-MARE(rádoby normální zaklínadlo) a Viole chytne hábit.
"Pozor Violo,hoří ti hábit,nechceš pomoct?"zasměje se Sarah a vylije kýbl vody na Violu.(a teď vážně kde ty věci berou?)Celý její make-up je pryč,krepovačka z vlasů je v čudu a pod očima se jí leskne rozmazaná řasenka.
"Ještě někdo?"zeptá se Sarah a dívky místo odpovědi utečou do pokoje.(No jasně utíkají před ní a před jejími pitomými zaklínadly)
"Nemáš strach,že to na tebe řeknou( já už jsem zorganizovala výbor lidí s pochodněma a vidlema, přesně jako ve Frankenstainovi, stačí jen říct)?A jak to,že jsi měla připravenou tu vodu?"(jasně že vidí budoucnost)
"Počítala jsem s tím,že zase budou mít kecy.Trapky jedny(zase to zrcadlo?).A klidně ať to řeknou(jo jo jo).Ale musíš uznat,že Violka vypadala sexy!"
A obě dívky dostanou výbuch smíchu.(myslím že...... no z tohodle hnusu mi vypoví mozek)
Samantha se,ale najednou zasekne a řekne:"Ale s tím,že jsem ošklivka měli pravdu."(ANO! Tahle holka právě vyhrála reality show ,,řekni pravdu´´ a vyhrála neuvěřitelných sto facek!)
"Na ně se vykašly a pravdu neměly."
"Ale měly.Podívej se na mě jak vypadám."
A když se zrovna chystá Samantha do koupelny si umýt barvu z vlasů Sarah jí chytne za rukáv.
"To se,ale změní."
"Ale jak?Ošklivá zůstanu navždy."(true story bro)
"Po mém vánočním dárku budete s Adrianou největší kočky."(tak to chcu vidět)
"Počkej,ale jak?"
"Víš,jak pojedeme před Vánocema do Prasinek?"
"No vím,ale Vánoce jsou trochu později."
"Zkrátka dostanete ode mě dárek dřív."
"A co to bude?Pověz."(dám vám mého mrtvého kocoura, kterého jsem od září nepustila z klece, toho si dáte na hlavu a budou z vás kočky!!!)
"Nech se překvapit."odpový záhadně Sarah a odejte do dívčích ložnic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama