Glos - Má tajná láska 1.část

1. října 2012 v 15:32 | Blondýnka & Brunetka |  Glosy

Brunetka- tmavě modrá
Blondýnka-tyrkysová

Má tajná láska (zůstaňmě diskrétní a nechme ji tajnou) (no comment)
Tato povídka nese i erotický význam, prosím abyste kdyžtak ten ostaveček vynechali(neboj vynecháme) (když myslíš), jak ho najdete? Je označen * * takto, pokud vám to nevadí , můžete si ho přečíst, chci tímto poděkovat Martině a Filipovi, kteří mi pomohli s tím odstavcem, doufám, že se vám bude líbit. Pusďte se do čtení, Ginger.
Hermiona seděla ve společenské místnosti a snažila se nevnímat křik, který jí drásal nervy, potřebovala se soustředit, zkoušky OVCE (béééé) byly za rohem, když, jak říkal Ron, měsíc a půl je dlouhá doba, pro ní ne. Potřebovala se soustřdit (zajímavé slovo) právě si opakovala lektvary , mohlo by se zdát , že Hermiona zvládá všechny předměty bez problémů, ale lektvary byly jiné (protože učitel pořád pohazuje svým mastným hárem a všem se dělá nevolno), nebylo to kvůli těžší látce, nebylo to ani proto že se na ně kvůli zkouškám tlačilo, ani kvůli té chladné místnosti, ve které se nedá být. Ne, bylo to kvůli profesorovi kterého na lektvary měli, nemohla se soustředit( její mínus), jelikož nemohla zapomenout na něj (a na jeho háro) , nešlo jí to. Byla naštvaná sama na sebe, v tu chvíli si k ní přisedl Ron a podával jí máslový ležák (ležák? no dobré, ale ve společence? ať si ji opije někde v soukromí) ale věděla že když si ho vezme, Ron jí obejme a to nechtěla( se nedívím) (hele Ron je stokrát hezčí a aspoň nemá mastnou ofinu). Vzala učení a odešla ze společenské místnosti, potřebovala se učit v klidu, ale kde? Prázdných učeben bylo v Bradavicích dost , ale jen jedna mu byla nablízku, jen jedna, Hermiona věděla že to není nejlepší nápad, teď jí to ale nijak nevadilo, namířila si to přímo do sklepení(krava).
* Pootevřela dveře učebny lektvarů a nakoukla dovnitř , je pravda že nebyl zákaz chodit do učeben, ale i tak…NIkdo tam nebyl (a koho by chtěla Justina Biebra?), posadila se do lavice a vyčarovala svícen(romantika) který zapálila, na stůl si rozložila učení a začala si vypasovat poznámky z jednotlivých hodin. Konečně měla klid, žádný hluk a žádný Ronald Weasley, který ji neustále pozoroval. Byla už v polovině sešitu, když se otevřeli dveře učebny a v nich stál Severus Snaep( a co ja stím :D ) (pokud nemá jen červené sexy prádlo tak mě nezajímá), chtěl si něco vzít ze skříňky s pomůckami( že by bíčík ale na koho ?) (já tipuju že marijánku)když uviděl sedící Hermionu nad sešitem a knihou, očividně se učila a chtěla mít klid, nevěděl jestli ji má rušit pousmál se nad svým nápadem (zvhrlík) a rychle ho zahnal, ano měl jí rád , rozpalovala ho, ale ... Zeptal se jí ,,Co tu děláte, slečno Grangerová?"(coby tam dělala čekala na vás?) chtěl použít svůj drsný hlas, ale nějak se mu to nepovedlo Hermiona sebou škubla, stál tam a čekal na odpověď, ,,já se tady u... učím pane profesore, tady je klid narozdíl od společenské místnosti." Nevěděla co bude dál, bála se , mohlo být už po večerce, o čase neměla tušení, když se zakousne do uční tak ... ,,A co se učíte, slečno Grangerová?"(co vás to zajíma? ona se vás taky nepta jak ho máte dlouhýho ty 2 cm) zeptal se jí a přistoupil k ní blíž. ,,(nějaký blbosti) Lektvary (no neříkala jsem to?), pane profesore" dostala ze sebe a trochu si poposedla dál od něj, nebylo příjemné u něj být tak blízko, vlastně to bylo příjemné a moc, ale tyhle věci musela potlačit v sobě byl to její profesor .Zkoumavě si jí prohlížel , Hermioně to nedělalo nejlíp, to ticho bylo k nevydržení (omyl brouku tahle povídka je k nevydržení). ,,Dělám si výpisky z jednotlivých hodin a zestručňuji je, je to ..." ,,Přehlednější " dořekl za ní Snaep , ,,dělal jsem to samé, když jsem studoval"(vy jste něco studoval ? Are you fucking kidding me ?) (chudáci učitelé, museli trpět jeho přítomností) a přistoupil k ní ještě blíž, po chvíli si uvědomil, že to nebyl dobrý nápad, rozpalovala ho a to doslova, ucítil i tlak ve svém rozkroku (asi budu zvracet). Hermiona se postavila a omylem se o něj otřela, profesor se zachvěl a ona ucítila jeho velmi pevný penis.( on nějaký má?) ( Který do ní chtěl ....... :D prasák jeden)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama